Initiatief groep

Buurt Bestuurt is een initiatief van en voor de bewoners van de dorpskern Hedikhuizen en bedoeld om bij en met de gemeente Heusden een aantal zaken ‘gestroomlijnder’ op te kunnen pakken. In 2015 hebben een aantal mensen vanuit Hedikhuizen zich opgeworpen om binnen Buurt Bestuurt actiever te participeren. Het reguliere onderlinge overleg en andere bijeenkomsten, zoals overleggen met de gemeente Heusden, staan open voor iedereen.

U kunt Buurt Bestuurt bereiken via buurtbestuurt@hedikhuizen.nl.

Deze initiatiefgroep Buurt Bestuurt bestaat momenteel uit:
Dop Jooren (secretaris) dop.jooren@hedikhuizen.nl
Eugène Kuis (voorzitter) eugene.kuis@hedikhuizen.nl
Peter van der Vleuten (telefonisch contact: +31 6 50 49 07 43) peter.vandervleuten@hedikhuizen.nl
Martijn Hoorn martijn.hoorn@hedikhuizen.nl
Carine Jansen carine.jansen@hedikhuizen.nl
Willem Muller willem.muller@hedikhuizen.nl
Arthur Kruijtzer arthur.kruijtzer@hedikhuizen.nl